• КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ,  Новини

  «Екскурсії до музею»

  Юні екскурсоводи, до Міжнародного дня музеїв, провели екскурсії у Краєзнавчому музеї для учнів других та третіх класів. З давніх часів Україна славиться своїми талановитими майстрами, ремісниками. Їхні вироби сьогодні прикрашають оселі, вишиті сорочки та віночки стали частиною українського національного костюму, без вишиваного рушника не буває сьогодні жодного весілля. Тому, мета екскурсій – познайомити дітей із зразками українського національного ужиткового мистецтва, археологічними знахідками, та іншими предметами побуту рідного краю. А також виділити увагу, воїнам нашого ліцею, які ціною життя боронили свій рідний край. Таким чином, відбулося стимулювання виховання патріотизму, національної гідності, поваги до минулого та культурних традицій українського народу.

 • КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ,  Новини

  “Сила музеїв”

  Щорічно, 18 травня, світова культурна громадськість святкує Міжнародний день музеїв. Це професійне свято було затверджено в 1977 році за рішенням Генеральної конференції Міжнародної ради музеїв. 1978 року цей день відзначається більш ніж у 150 країнах. Заведено вважати, що через музеї суспільство виражає своє відношення до історико-культурної спадщини. Таким чином, учасники Краєзнавчого музею підготували невеличкий екскурс про цікаві музеї України.

 • КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ,  Новини

  «Шкільне музейництво Рівненщини у біографіях і фактах»

  З метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання у Рівненській області на 2021 – 2025 роки, Краєзнавчий музей долучився до регіонального проекту «Шкільне музейництво Рівненщини у біографіях і фактах». Провідна мета проєкту – дослідження та узагальнення відомостей про обласний освітянський музейний рух в особах. Ми обрали життєпис педагога ліцею Зданько Галини Михайлівни, засновника та керівника Краєзнавчого музею. Саме вона, не з наказу чи примусу, присвятила своє життя створенню колекцій, регіональної історії, краєзнавчих здобутків. А яку ця праця має силу, ми бачимо у цей складний для всіх нас час, коли переоцінюємо – що для нас дійсно важливе, своє, дороге, а що відмітає швидкоплинність.…

 • КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

  Музей- жива пам’ять народу

  Учасники краєзнавчого гуртка, взяли участь в інтернет-фестивалі «Музей- жива пам’ять народу». Метою фестивалю є активізація та стимулювання творчої ініціативи учнівської молоді, упровадження цифрових технологій у процес розбудови музейної справи в закладах освіти. За рахунок цього, в учнів формується виховання патріотизму, національної гідності, поваги до минулого, культурних традицій українського народу. Учні, продемонстрували свої здібності, задатки, індивідуальні нахили. Пишаємося нашою молоддю!🇺🇦🤍

Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.