Правила для здобувачів освіти

  1. Здобувач освіти приходить до ліцею за 15-20 хвилин до початку занять у чистому охайному одязі, залишає в гардеробі верхній одяг, займає своє робоче місце та готує всі необхідні навчальні прилади (зошит, щоденник підручник тощо) до наступного уроку.
  2. До ліцею здобувачі освіти приходять в одязі ділового аба напівділового стилю (не дозволяється приходити у: спортивному костюмі, обтягуючому, прозорому одязі, шортах або міні-спідницях), намагаються бути прикладом охайності (взуття, зачіска, одяг).
  3. Здобувачі освіти забов’язані мати на кожному уроці все необхідне приладдя (зошити, щоденники, підручники). Усі підручники мають бути обгорнені; користуватися ними потрібно охайно для подальшої передачі учням у наступному навчальному році.
  4. Дзвоник на урок – для учня: після нього жоден учень не виходить з класу. Після дзвонику на урок учні не ходять по класу, а знаходяться кожен – на своєму робочому місці. Дзвоник по закінченні уроку – для вчителя: лише після того як учитель оголосить про закінчення уроку, учні можуть встати з місць і вийти з класу.
  5. Учні мають з повагою ставитись до вчителя – не перебивати під час розмови, називати його лише по імені та по-батькові, виконувати вимоги вчителя, директора після першого прохання (надати щоденник, прибрати в класі – виконати інше завдання).
  6. Здобувачі освіти повинні берегти майно ліцею, обережно поводитися як із власними речами, так із речами інших учнів або вчителів.
  7. Використання плеєрів та мобільних телефонів під час освітнього процесу дозволяється тільки за згодою вчителя.
  8. Не дозволяється без дозволу педагогів залишати приміщення та територію ліцею в урочний час. У випадку пропуску занять учень повинен надати класному керівникові довідку від лікаря або записку від батьків (або осіб, які їх заміняють) стосовно причини відсутності на заняттях.

Пропускати заняття без поважної причини не дозволяється.