• Вчителям,  Для батьків,  Інші конкурси,  Новини,  Обдарованість,  Учням

  Вітаємо переможців Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня-2022/2023»

  23 березня 2023 року завершився Всеукраїнський конкурс «Левеня-2022/2023». За підсумками конкурсу переможцями стали ЛЕВКОВА Дарина, учениця 7-В класу та ВАСИЛЮК Вікторія, учениця 7-Б класу. Вітаємо юних фізиків та учителя СЯСЬКОГО В.Ю. Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому, нових перемог.

 • Вчителям,  Для батьків,  Новини,  Обдарованість,  Учням

  Учасники ядерної школи РАЕС продемонстрували знання про атомну енергетику в брейн-ринзі

  22 березня 2023 року в інформаційному центрі Рівненської АЕС «Полісся» слухачі освітнього проєкту «Ядерна школа РАЕС» 2022-2023 змагалися у знаннях з ядерної енергетики.  Інтелектуальний батл серед 25 старшокласників міста Вараш, населених пунктів зони спостереження, а також учнів профтехучилища РАЕС проведено у форматі брейн-рингу. До складу команди-переможця входили учнів 9-Б класу Вараського ліцею №5 Богдан ЧЕРЕВАЧ та Ілля РИБАЧОК. Сподіваємося, що цей результат надихне наших здобувачів освіти на нові успіхи, додасть впевненості у своїх силах та стане ще одним стимулом для саморозвитку.

 • Вчителям,  Для батьків,  Інші конкурси,  Новини,  Обдарованість,  Учням

  Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

  ФЕДОРНЯК Вікторія, учениця 5-А класу, разом із вчителем географії ТУРИК О.М. впродовж лютого проводили експериментальні спостереження за впливом соку алое, як природного біостимулятора, на проростання насіння огірків. Зацікавленість та наполегливість дослідників, вдало продумана поетапність організації дослідження дозволила отримати цікаві наочні матеріали, світлини, відео, які стали основою дослідницько-експериментальної роботи «Вплив соку алое на проростання насіння огірків». Вболіваємо і щиро бажаємо перемоги в конкурсі! ВЛАСІК Естер, учениця 4-В класу разом із вчителем КОВАЛЬЧУК З.П. в роботі “Здорове харчування” звертають увагу на те, що здорове харчування – це збалансоване харчування, а здорова їжа може бути не лише корисною, але й смачною. БІГУН Ілля учень 4-В класу в своїй роботі “Домашні улюбленці. Собака -вірний…

 • Виховний процес,  Вчителям,  Для батьків,  Інші конкурси,  Новини,  Обдарованість,  Учням

  Участь у Всеукраїнській природоохоронній акції «Годівничка»

  Впродовж лютого учні Вараського ліцею №5 разом із вчителем біології КУЗЬМИЧ Л.Ф. брали участь у Всеукраїнській природоохоронній акції «Годівничка», мета якої допомогти птахам вижити взимку. Учасники акції вивчали видове різноманіття зимуючих птахів своєї місцевості, власноруч виготовляли годівниці, обладнали майданчики для підгодівлі птахів узимку, підгодовували птахів, збирали народознавчі матеріали про пернатих друзів, малювали малюнки. Участь у заході згуртувала учнів, а щедрість і бажання допомогти птахам сприяли зміцненню дружніх стосунків між дітьми та природою. Сподіваємось, що подібні природоохоронні акції стануть для нас традицією, і всі будуть уважними до потреб птахів узимку.

 • Обдарованість

  Хто на розпутті прожив все життя, не піде ні в рай, а ні в пекло.

  Леся Українка – письменниця, яка збагатила світову скарбницю літератури глибокими текстами, реалізувала принципи тонкого естетизму, поставила українське слово на чільне місце у європейській культурі.Сьогодні лірика поетеси оживає завдяки школярам, формуючи нове покоління вільних, креативних, багатогранних особистостей.Саме з нагоди славетної дати, 150-річчя від дня народження Лариси Петрівни Косач, учні 9-Б класу взяли участь у Міжнародному конкурсі “Змагаймось за нове життя!” (вчитель – Петрук Т. В.). Організатори творчого конкурсу твердо вірять, що сучасне покоління зможе досягти тих стандартів та ідеалів, що їх свого часу дала нам Леся Українка…

 • Вчителям,  Для батьків,  Літературно-художні конкурси,  Новини,  Обдарованість,  Оголошення,  Учням

  Живи, Кобзарю, в пам’яті людській

  23.02.2023 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради відбувся І етап дистанційного огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській». За підсумками журі КОЛЕСНИК Євангеліна, учениця 7-Б класу, зайняла ІІ місце у першій віковій категорії – від 9 до 13 років з літературним твором «У тієї Катерини хата на помості». У другій віковій категорії – від 14 до 18 років БЕНЗА Дарина, учениця 10-Б класу, зайняла ІІІ місце з літературним твором «Розрита могила». Вітаємо учасниць конкурсу та вчителя КОВАЛЕНКО С.О. з перемогою та бажаємо переможцям подальшого розвитку їх декламаторського таланту.

 • Вчителям,  Для батьків,  Новини,  Обдарованість,  Олімпіади, МАН,  Учням

  Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН України у секції «Науки про Землю»

  Вітаємо ТИМОЩУК Богдану, ученицю 8-Б класу, із зайнятим ІІІ місцем в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України в секції «Геологія, геогідрологія та геохімія» з презентацією дослідження «Бурштин на Волині: сонячний камінь чи камінь спотикання?» (науковий керівник ШУЛЯЧИНСЬКА Н.А.) Успіхів, нових прагнень і цілей, віри в свої можливості в майбутньому.

 • Вчителям,  Для батьків,  Новини,  Обдарованість,  Олімпіади, МАН,  Учням

  Вітаємо переможця Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

  МАСЛЯНЧУК ВІКТОРІЮ, ученицю 10-А класу Вараського ліцею №5 Вараської міської територіальної громади з І місцем в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та вчителя ЗАХАРЧУК Н.В. Успіхів, удачі, блискучих перемог,  оптимізму, цікавих проектів і задумів у майбутньому!

 • Вчителям,  Для батьків,  Новини,  Обдарованість,  Предметні тижні,  Учням

  ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ, АСТРОНОМІЇ, ІНФОРМАТИКИ, ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

  З метою розвитку стійкого інтересу до вивчення фізики, астрономії, інформатики, трудового навчання, виявлення творчо обдарованих дітей, творчого професійного зростання педагогів і впровадження інноваційних технологій в систему роботи ліцею з 06 по 10 лютого 2023 року проводився Тиждень фізики, інформатики, астрономії, трудового навчання. Заходи Тижня сплановані так, що доповнювали один одного і сприяли інтеграції навчальних предметів, підвищенню інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі.             Впродовж тижня педагоги використовували різні форми проведення уроків: перегляд та обговорення відеороликів,  інтерактивні ігри «Безепечний Інтернет», уроки з елементами тренінгу,  Web-квест,…

 • Вчителям,  Для батьків,  Новини,  Обдарованість,  Олімпіади, МАН,  Учням

  Підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022-2023 навчальному році

  16-17 січня 2023 року у дистанційному форматі  відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. За перемогу змагались 43 учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади у двадцяти трьох секціях десяти відділень. Від нашого закладу 9 здобувачів освіти на конкурс представили свої роботи, які, відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради від 20.01.2023 №12-НОД, стали переможцями.    Щиро вітаємо переможців та їх наукових керівників з перемогою. Зичимо  ГАВРИЩУК Вікторії, ТИМОЩУК Богдані, СКИБІ Даниїлу  успішно представити свої роботи на ІІ (обласному) етапі. Бажаємо віри у власні сили, наукових успіхів і наснаги, максимального розвитку своїх творчих здібностей. Нехай ця перемога стане…

Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.