• Новини,  Новинки літератури

  Щедрі книжкові дарунки зібрала для бібліотеки Галина ОШУРКО

  «Книга вчить як на світі жить», цей народний вислів з великим сенсом. Адже книга – це незамінне джерело доступу до інформації для дорослих і малят. В ній можна відшукати мудрість, розвивати нові знання та навички, інтереси, інтелектуально розважитися та знайти відповіді на свої особисті запитання.Завдяки книзі людина стає освіченою, вміє відстоювати свої права та кордони, а також пам’ятає про обов’язки.Тому дуже важливо, щоб бібліотечний фонд був наповнений різноманітною літературою і щоб доступ до цінної інформації мав кожен читач нашого ліцею.З цією метою, ми, бібліотекарі, організували акцію «Подаруй бібліотеці книгу», яка відбудеться з 1 березня – по 31 березня. Нам дуже приємно, що ще до цієї нами запланованої акції долучаються читачі…

 • Новини,  Новинки літератури

  Ще + 2 книги в подарунок для бібліотеки

  Бібліотека Вараського ліцею № 5 продовжує приймати подарунки. Сьогодні до нас завітав учень 2 – Б класу Гугайло Захар з цікавими книжечками в подарунок улюбленій бібліотеці.Щиро дякуємо вам, адже даруючи нам книгу, ви долучаєтесь до благородної справи. А наших читачів запрошуємо до нас в бібліотеку на цікаві заходи та книжковий релакс.

 • Новини,  Новинки літератури

  Дарунки для бібліотеки від учнів та вчителя 3– В класу

  Сьогодні, 14 лютого, світ відзначає Міжнародний день дарування книг.В це чудове свято завітали в бібліотеку ліцею учні 3 – В класу разом з класним керівником Лагутою О. С. та подарували книги.Ми, бібліотекарі, щиро вдячні Олені Сергіївні та учням: Луцюк Поліні, Головашу Денису, Бихнюк Мілані, Гаврилюк Лілії, Герасимчук Тетяні, Холондовичу Олексію, Холондовичу Назару, Грицаю Данилу, Вощук Вікторії.Ви зробили добрий вчинок, поповнивши і урізноманітнивши бібліотечний фонд, оскільки важливо підтримувати культуру українською книгою. Тому розвивається культура – незламна країна!🇺🇦Нехай Ваше добро повертається Вам сторицею і ці книги стануть в нагоді іншим діткам нашого ліцею.

 • Новини,  Новинки літератури

  Віртуальна виставка літератури «Читайте новинки»

  Шановні користувачі!Пропонуємо ознайомитись з новими книгами, які надійшли до бібліотеки Вараського ліцею №5.Віртуальна виставка «Читайте новинки» надасть вичерпну інформацію про джерела, які поповнили фонди бібліотеки. Нова книга чекає на свого читача у нашій бібліотеці!

 • Бібліотека,  Новини,  Новинки літератури

  Подарунок читача для бібліотеки

  Зимові свята щедрі на подарунки, які характеризують благодійника як добру та щиру людину, яка приносить радість оточуючим. Так, учень 2-Б класу Водько Олександр подарував нашій бібліотеці тематичну книжечку «Від Миколая до Різдва», до якої увійшли як авторські поезії, так і народні колядки, щедрівки, віншування, що надають неповторності головному циклу зимових свят – від Миколая до Різдва.Ми, бібліотекарі, завжди вдячні за такі цінні подарунки, які поповнють бібліотечний фонд та стануть корисними для наших читачів. Всім гарного настрою та веселих свят! свята_тривають #подаруночки #книги

 • Новини,  Новинки літератури

  НОВЕ НАДХОДЖЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 8 КЛАСУ

  До уваги класних керівників 8-х класів, вчителів-предметників та користувачів бібліотеки ліцею! В бібліотеку надійшли нові назви підручників: О Григорович «Хімія» 8 клас, О. Істер «Алгебра» 8 клас, О. Істер «Геометрія» 8 клас, О. Карпюк «Англійська мова» 8 клас, О. Авраменко «Українська мова. Поглиблене вивчення філології» 8 клас, О. Заболотний «Українська мова» 8 клас, О. Бондаренко «Інформатика» 8 клас, І. Щупак «Всесвітня історія» 8 клас. Кому актуальна вище зазначена література, просимо звертатися в бібліотеку, щоб отримати підручники.

Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.