• Благодійна допомога,  Виховний процес,  Новини,  Психологічна служба ліцею

    Добро без меж

    02 грудня 2022 року Вараський ліцей №5 долучився до спільного благодійного проєкту «Добро без меж», який ініціював Центр реабілітації м.Вараш з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. В межах заходу учні, батьки, вчителі та асистенти вчителів 1-А, 1-Б, 1-В, 2-В, 4-В, 6-А класів, а також психологічна служба ліцею взяли участь у благодійному ярмарку. Діти з особливими освітніми потребами разом з однокласниками, батьками, асистентами вчителів, класними керівниками продавали смаколики та дитячі вироби. Спільною працею Вараський ліцей №5 зібрав 7125 грн. Зібрані кошти були спрямовані до спільної скриньки на потреби ЗСУ. Особлива подяка маленьким продавцям ярмарки, які з такою завзятістю працювали задля нашої перемоги: Кайдан Анастасії Сергіївні, учениці 1-А класу; Паламарчуку Дмитру…

  • Благодійна допомога,  Виховний процес,  Для батьків,  Новини

    «Смаколики для захисників»

    Учасники освітнього процесу Вараського ліцею №5 долучилися до акції «Смаколики для захисників». Ящики із солодощами та пасками, були передані волонтерам Вараша та адресно надіслано працівнику закладу, який наразі несе службу на передовій. Висловлюємо щиру подяку всім хто долучився до благодійної акції. Зі  святом Великодня! Смачної паски вам, захисники Вітчизни! Слава Україні Героям слава!

Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.