Краєзнавчий музей

14 лютого 2023 року Вараського ліцею 5, у «Краєзнавчому музеї», було організовано зустріч з учнівською молоддю та юними екскурсоводами, присвячену до Дня святого Валентина, «Сердечна зустріч за шачечкою чаю». Цей захід був цікавим та розширив знання дітей про звичаї, традиції народів Європи. А також культуру почуттів, знання учнів про свято, про традиції, про обряди в різних куточках світу. Учасники слухали історії та легенди про започаткування даного свята. Їм було запропоновано пригоститися чашечкою чаю та смаколиками. Волночас учні долучалися до бесіди, цікавилися історією.
Невід’ємний атрибут свята-«валентинка». Це невелика листівка із зізнанням у коханні. Вони можуть бути серйозними, ліричними, жартівливими. Тому, у честь даного дня, кожен отримав символ даного свята – «валентинку».
Після усної подорожі минулим, теперішнім і майбутнім учні зрозуміли, що для того, щоб жила любов у людині, необхідно пам’ятати про неї. І головне, не забувати казати своїм рідним і близьким про те, як їх люблять, адже вони на це заслуговують.