• Вчителям,  Для батьків,  Інші конкурси,  Новини,  Обдарованість,  Учням

  Вітаємо переможців Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня-2022/2023»

  23 березня 2023 року завершився Всеукраїнський конкурс «Левеня-2022/2023». За підсумками конкурсу переможцями стали ЛЕВКОВА Дарина, учениця 7-В класу та ВАСИЛЮК Вікторія, учениця 7-Б класу. Вітаємо юних фізиків та учителя СЯСЬКОГО В.Ю. Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому, нових перемог.

 • Вчителям,  Для батьків,  Інші конкурси,  Новини,  Обдарованість,  Учням

  Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

  ФЕДОРНЯК Вікторія, учениця 5-А класу, разом із вчителем географії ТУРИК О.М. впродовж лютого проводили експериментальні спостереження за впливом соку алое, як природного біостимулятора, на проростання насіння огірків. Зацікавленість та наполегливість дослідників, вдало продумана поетапність організації дослідження дозволила отримати цікаві наочні матеріали, світлини, відео, які стали основою дослідницько-експериментальної роботи «Вплив соку алое на проростання насіння огірків». Вболіваємо і щиро бажаємо перемоги в конкурсі! ВЛАСІК Естер, учениця 4-В класу разом із вчителем КОВАЛЬЧУК З.П. в роботі “Здорове харчування” звертають увагу на те, що здорове харчування – це збалансоване харчування, а здорова їжа може бути не лише корисною, але й смачною. БІГУН Ілля учень 4-В класу в своїй роботі “Домашні улюбленці. Собака -вірний…

 • Виховний процес,  Вчителям,  Для батьків,  Інші конкурси,  Новини,  Обдарованість,  Учням

  Участь у Всеукраїнській природоохоронній акції «Годівничка»

  Впродовж лютого учні Вараського ліцею №5 разом із вчителем біології КУЗЬМИЧ Л.Ф. брали участь у Всеукраїнській природоохоронній акції «Годівничка», мета якої допомогти птахам вижити взимку. Учасники акції вивчали видове різноманіття зимуючих птахів своєї місцевості, власноруч виготовляли годівниці, обладнали майданчики для підгодівлі птахів узимку, підгодовували птахів, збирали народознавчі матеріали про пернатих друзів, малювали малюнки. Участь у заході згуртувала учнів, а щедрість і бажання допомогти птахам сприяли зміцненню дружніх стосунків між дітьми та природою. Сподіваємось, що подібні природоохоронні акції стануть для нас традицією, і всі будуть уважними до потреб птахів узимку.

 • Вчителям,  Для батьків,  Інші конкурси,  Обдарованість,  Учням

  Підсумки ІІ (обласного) туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

  У грудні  2022 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства  учнівської молоді» Рівненської обласної ради був проведений ІІ (обласний) тур Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Серед переможців наша учениця ТИМОЩУК Богдана , учениця 8-Б класу, яка в напрямку експедиції «Геологічними стежками України» зайняла ІІІ місце з роботою «Бурштин на Волині: сонячний камінь чи камінь спотикання?» (керівник Наталія ШУЛЯЧИНСЬКА). Щиро вітаємо юну дослідницю та її керівника. Нехай ваші наукові відкриття стануть прологом успішної наукової діяльності у майбутньому.

 • Вчителям,  Для батьків,  Інші конкурси,  Новини,  Оголошення,  Учням

  Участь в онлайн конференції «Стежками рідного краю»

  29 листопада 2022 року вчитель історії ГОЛОВАЧ Юлія Йосипівна брала участь в онлайн конференції «Стежками рідного краю», на якій представила цікаву презентацію про трагічні події Бахової гори – місця між селом Суховоля і селищем Рафалівка, де 29 серпня 1942 року було розстріляно 2500 євреїв. Сподіваємось, що Бахова гора стане одним із об’єктів карти Варасько-Поліського краю. Спасибі Юлії Йосипівні за працю. Бажаємо не втрачати незгасного запалу у роботі. Переглянути презентацію можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=oTo01Ya7Ld4

 • Інші конкурси

  Участь наших ліцеїстів у Всеукраїнській історичній конференції

  20.11.2021 року, учениця 7б класу нашого ліцею, Тимощук Богдана та її керівник Головач Юлія Йосипівна, взяли участь у ІІІ Всеукраїнській краєзнавчо-етнологічній конференції учнівської молоді “Лиш те в народі буде жити, що серцю передасть…”, яка відбувалась онлайн у м. Івано-Франківськ. Богданка виступила з доповіддю на тему “Унікальні звичаї і традиції Полісся”, яку відмітили за оригінальність та унікальність грамотою та сертифікатом.

 • Виховний процес,  Інші конкурси,  Новини,  Обдарованість

  Участь у міських заходах присвячених ДНЯМ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ

  10 вересня 2021 року учні Вараського ліцею №5 брали участь у міських заходах присвячених ДНЯМ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ. Наші ліцеїсти проявили спритність, швидкість, знання та здобули два призових місця. ІІ місце у міському еко-квесті «Еко-пікнік» зайняла команда у складі: – Мирончук Діани, учениці 7-А класу; – Корсун Анастасії, учениці 8-А класу; – Тимощук Юлії, учениці 8-А класу; – Скоклюк Діани, учениці 9-А класу; – Катеринича Іллі, учня 9-А класу; – Саворони Вікторії, учениці 9-А класу; – Кустового Олександра, учня 9-А класу. ІІІ місце у міському бліц-турнірі на найкращу обізнаність в сфері охорони навколишнього середовища зайняла команда у складі: – Тимощук Богдани, учениці 7-Б класу; – Скиби Даниїла, учня 7-Б класу; –…

 • Інші конкурси,  Новини,  Обдарованість

  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ПАРКИ–ЛЕГЕНІ МІСТА»

  На обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Парки — легені міста» було представлено роботи учнів ліцею 10-11-х класів. У ході конкурсу учні вивчали кращий досвід утримання зелених насаджень, історію зеленого будівництва, а набуті знання використовували під час практичної природоохоронної роботи. За результатами роботи було написано реферати, підготовлено проєкти. Дипломом призерів нагороджено Терентій Діану та Ярмолюка Юрія, учнів 11-А класу за роботу на тему «Наш парк», в якій описано важливість зелених насаджень та продемонстрована особиста їх природоохоронна робота у світлинах. Подяками комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради за участь у конкурсі відзначені: Веремейчук Ангеліна, учениця 10-А класу, Шевня Яна, учениця 10-Б класу, Неродик Анастасія та Карабан Валерій, учні 11-А класу.

 • Вчителям,  Для батьків,  Інші конкурси,  Новини,  Обдарованість

  РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ У ХV ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ФІЛОСОФСЬКІЙ ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ “ПІЗНАЙ СЕБЕ, СВІЙ РІД, СВІЙ НАРІД”

  Учениця Вараського ліцею №5 Голодюк Вікторія під керівництвом Клімович Юлії Йосипівни взяла участь у XV Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», яка проходила 24-26.02.2021 в місті Харкові у онлай-форматі. Організатори заходу: Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді спільно з комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради, філософським факультетом Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна за підтримки департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.Конференція є щорічною і цьогоріч була присвячена видатним датам: 150-річчю від дня народження Лесі Українки та 134-річчю від дня народження Леся Курбаса. На 6 секцій було подано 243 роботи від юних пошуковців з 18 областей України,…

Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.