Вчителям,  Для батьків,  Інші конкурси,  Новини,  Обдарованість,  Учням

Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

ФЕДОРНЯК Вікторія, учениця 5-А класу, разом із вчителем географії ТУРИК О.М. впродовж лютого проводили експериментальні спостереження за впливом соку алое, як природного біостимулятора, на проростання насіння огірків. Зацікавленість та наполегливість дослідників, вдало продумана поетапність організації дослідження дозволила отримати цікаві наочні матеріали, світлини, відео, які стали основою дослідницько-експериментальної роботи «Вплив соку алое на проростання насіння огірків». Вболіваємо і щиро бажаємо перемоги в конкурсі!

ВЛАСІК Естер, учениця 4-В класу разом із вчителем КОВАЛЬЧУК З.П. в роботі “Здорове харчування” звертають увагу на те, що здорове харчування – це збалансоване харчування, а здорова їжа може бути не лише корисною, але й смачною.

БІГУН Ілля учень 4-В класу в своїй роботі “Домашні улюбленці. Собака -вірний друг людини” розповідає про улюблену породу собак та правила догляду за твариною під час захворювань. (Керівник КОВАЛЬЧУК З.П.)