Наші заходи,  Новини

У бібліотеці нашого ліцею відбувся бібліографічний огляд літератури «Радимо прочитати влітку»

Незабаром закінчиться навчальний рік і розпочнеться літо, а це означає, що у діток буде більше вільного часу, який вони можуть провести з користю у компанії книг. Дуже важливо читати влітку, адже саме читання стимулює розумову діяльність, покращує пам’ять, увагу, знімає стрес і підвищує творчий потенціал. Книжка може надихнути на нові ідеї, розвинути уявлення та розширити словниковий запас. Тому дуже важливо бібліотекарю спільно з педагогами прищепити учням любов до читання книг.

З метою популяризації літератури, 25 травня, в бібліотеці Вараського ліцею №5 відбувся бібліографічний огляд літератури «Радимо прочитати влітку». Бібліотечний захід був проведений для учнів 4–Б класу. Ми, бібліотекарі, ознайомили дітей з творами, які найчастіше вивчають у п’ятому класі на уроках української та світової літератури. Запропоновані книги є на полицях нашої бібліотеки, які можна взяти на особистий формуляр учня.

Школярі із задоволенням переглянули книги, а також зачитали поезії із запропонованої літератури. Бібліографічний огляд пройшов на позитивній ноті, корисно та пізнавально. А ми, бібліотекарі, будемо раді бачити всіх читачів в нашій книгозбірні. Нагадуємо, що ми обслуговуємо користувачів навіть влітку. До нових зустрічей!