Наші заходи,  Новини,  Святковий календар

«Безсмертний Кобзар»: огляд літератури

9 березня щороку в Україні та світі українці відзначають День народження Тараса Григоровича Шевченка. Ця дата дуже важлива для кожного з нас, оскільки Тарас Григорович – Великий письменник, поет, художник, патріот, який є відомим на увесь світ.

З-під пера письменника вийшло 237 віршів та поем, їх переклали 147 мовами світу. Великий Кобзар в багатьох своїх творах змальовував життя українців-кріпаків, він мріяв і вірив, що його співвітчизники за живуть у вільній Україні. Життя Шевченка складалося нелегко, попри те він був сильним, наполегливим, шукав можливості, щоб втілити свої таланти у життя: вчився грамоти в дяка, вивчав, а потім володів польською, російською та французькою мовами, відвідував театри, малював і знайомився з новими людьми, які могли допомогти в ньому розвинути таланти.

Тарас Шевченко – це яскравий приклад наслідування для кожного українця як потрібно любити свою країну і що за будь-яких обставин можна досягнути всього. Сьогодні як ніколи ми повинні звернутися до його творів, в яких безліч актуальних на сьогоднішній день пророцтв щодо долі України і багато оптимізму, що ми досягнемо свободи:

Борітеся — поборете!

Вам бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!

Дуже цінним є те, що багато українців читають твори Шевченка, декламують вірші і найголовніше з надихаючими рядками Великого Кобзаря – боронять нашу землю від російського окупанта. Дякуємо нашим захисникам, що оберігають Україну від чужинців, а також всім небайдужим людям, які старанно працюють на Славу України заради Перемоги.
Традиційно наша шкільна бібліотека долучається до заходів, які присвячені Шевченківським дням. Цьогоріч, ми вирішили презентувати огляд літератури постійно діючої виставки «Безсмертний Кобзар», а допомогли нам в цьому учениці 3-В класу. Щиро дякуємо дівчаткам, що з радістю долучилися до нашого дійства.

Жити буде Кобзареве слово вічно з нами, і буде жити Вільна Україна!