• КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ,  Новини

  «Екскурсії до музею»

  Юні екскурсоводи, до Міжнародного дня музеїв, провели екскурсії у Краєзнавчому музеї для учнів других та третіх класів. З давніх часів Україна славиться своїми талановитими майстрами, ремісниками. Їхні вироби сьогодні прикрашають оселі, вишиті сорочки та віночки стали частиною українського національного костюму, без вишиваного рушника не буває сьогодні жодного весілля. Тому, мета екскурсій – познайомити дітей із зразками українського національного ужиткового мистецтва, археологічними знахідками, та іншими предметами побуту рідного краю. А також виділити увагу, воїнам нашого ліцею, які ціною життя боронили свій рідний край. Таким чином, відбулося стимулювання виховання патріотизму, національної гідності, поваги до минулого та культурних традицій українського народу.

 • Наші заходи,  Новини,  Святковий календар

  Відеозвіт Дня Вишиванки в бібліотеці

  Щороку в Україні відзначають День вишиванки. Це свято сповнене патріотизму, любові до української вишивки та є генетичним кодом української нації. Українська вишиванка вишита матір’ю або дружиною вважалась потужним оберегом, що захищає від усіх нещасть та бід. У кожному куточку нашої країни є свої традиції вишивання, орнамент та стиль. Сьогодні вишиванка має особливий зміст: українці змушені відстоювати свої права на Свободу, українські звичаї та традиції. Сподіваємось, що незабаром одягнемо вишиванку на День Перемоги України над російським загарбником. Слава Україні!

 • Вчителям,  Літературно-художні конкурси,  Новини

  А над світом українська вишивка цвіте

  Свято не передбачає обов’язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

 • Виховний процес,  Новини

  Безпека на дорозі

  18.05.23року в рамках тижня «Безпека на дорозі», проведено зустріч з інспектором ювенальної поліції Тетяною ПОЛУЙКО та поліцейським офіцером громади, старшим лейтенантом Миколою ЧАПЛІНСЬКИМ.  Для учнів 3 і 4  класів проведена бесіда-презентація, на якій учням ще раз нагадали про правила перебування на вулиці, перехід через дорогу, значення дорожніх знаків.

 • КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ,  Новини

  “Сила музеїв”

  Щорічно, 18 травня, світова культурна громадськість святкує Міжнародний день музеїв. Це професійне свято було затверджено в 1977 році за рішенням Генеральної конференції Міжнародної ради музеїв. 1978 року цей день відзначається більш ніж у 150 країнах. Заведено вважати, що через музеї суспільство виражає своє відношення до історико-культурної спадщини. Таким чином, учасники Краєзнавчого музею підготували невеличкий екскурс про цікаві музеї України.

Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.