• Виховний процес,  Наші заходи,  Новини,  Обдарованість,  Спортивні змагання

    Всеукраїнська онлайн-руханка 2023

    Рекорд_KBF 10.05.2023 наш ліцей брав участь (119 дітей) у Всеукраїнській онлайн-руханці, присвяченій Міжнародному дню руху заради здоров’я. Феєрична атмосфера заходу сприяла фізичній активності, заряджала позитивними емоціями.

  • КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ,  Новини

    «Шкільне музейництво Рівненщини у біографіях і фактах»

    З метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, обласної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання у Рівненській області на 2021 – 2025 роки, Краєзнавчий музей долучився до регіонального проекту «Шкільне музейництво Рівненщини у біографіях і фактах». Провідна мета проєкту – дослідження та узагальнення відомостей про обласний освітянський музейний рух в особах. Ми обрали життєпис педагога ліцею Зданько Галини Михайлівни, засновника та керівника Краєзнавчого музею. Саме вона, не з наказу чи примусу, присвятила своє життя створенню колекцій, регіональної історії, краєзнавчих здобутків. А яку ця праця має силу, ми бачимо у цей складний для всіх нас час, коли переоцінюємо – що для нас дійсно важливе, своє, дороге, а що відмітає швидкоплинність.…

Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.