• Виховний процес,  Вчителям,  Для батьків,  Оголошення

    ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ОСНОВ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

    В рамках навчально-польових зборів, передбачених програмою предмету «Захист України», майстри виробничого навчання Вараських територіальних курсів Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області провели практичне заняття для учнів 11-х класів з основ домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях. Зокрема, багато уваги приділялося алгоритму дій в НС та наданню допомоги у випадку раптової зупинки серцебиття та дихання. Учні мали можливість відпрацювати навики реанімаційних заходів, використовуючи навчальні тренажери та макети. Заняття пройшло цікаво та змістовно.      Щиро дякуємо майстрам виробничого навчання Валентину Касянчуку, Ніні Регещук та директору Вараських територіальних курсів Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області Юлії Козловій за співпрацю та допомогу у навчанні та вихованні підростаючого покоління.

  • Новини

    До уваги учнів ліцею!

    Доброго дня, дорогі друзі! Розмістіть, будь ласка, новину про грант на сайті навчального закладу, так ми будемо знати, що Ваші учні теж приймають участь. Дякуємо Вас за підтримку молоді нашої країни, адже Ви є рушійною силою, щоб наші діти всебічно розвивалися. Повідомляємо про нову конкурсну програму від компанії SEO.UA.  Просимо Вас розмістити новину про початок гранту для учнів та студентів нашої країни. Можна використати цей текст:  Компанія “SEO.UA” – один з лідерів з seo просування сайтів оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”. Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень!  Наша мета: допомогти розвитку суспільно активної…

Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.