• Конкурс читців-декламаторів,  Новини

  Шевченківські читання

  Вже виповнилася 209 річниця від Дня народження Кобзаря, але Шевченкове слово не зникає, воно вічно живе. Традиційно українська весна розпочинається з Шевченківських днів. Про Тараса Григоровича Шевченка можна говорити безкінечно, це людина-епоха, яка відома на весь світ. Його творчість багатогранна, наповнена коханням і патріотизмом. Нам, українцям, пощастило, що маємо літературну спадщину, якою можемо читати і захоплюватися протягом життя. Шевченківські дні в бібліотеці продовжуються. До Вашої уваги декламування віршів Тараса Шевченка ученицями 2-Б класу. Дякуємо Людмилі Петрівні ПІВОВАР за підготовку учениць. Приємного перегляду!

 • Вчителям,  Для батьків,  Інші конкурси,  Новини,  Обдарованість,  Учням

  Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

  ФЕДОРНЯК Вікторія, учениця 5-А класу, разом із вчителем географії ТУРИК О.М. впродовж лютого проводили експериментальні спостереження за впливом соку алое, як природного біостимулятора, на проростання насіння огірків. Зацікавленість та наполегливість дослідників, вдало продумана поетапність організації дослідження дозволила отримати цікаві наочні матеріали, світлини, відео, які стали основою дослідницько-експериментальної роботи «Вплив соку алое на проростання насіння огірків». Вболіваємо і щиро бажаємо перемоги в конкурсі! ВЛАСІК Естер, учениця 4-В класу разом із вчителем КОВАЛЬЧУК З.П. в роботі “Здорове харчування” звертають увагу на те, що здорове харчування – це збалансоване харчування, а здорова їжа може бути не лише корисною, але й смачною. БІГУН Ілля учень 4-В класу в своїй роботі “Домашні улюбленці. Собака -вірний…

 • Виховний процес,  Новини

  ПРОВЕДЕННЯ БЛАГОДІЙНОГО ЯРМАРКУ ТА КОНЦЕРТУ «ЖІНКИ З ЖОВТО-БЛАКИТНИМ СЕРЦЕМ»

  У  ліцеї  10.03.23р.  відбувся благодійний ярмарок солодощів на підтримку воїнів, які служать у 104-ій бригаді. Торти, пляцки, тістечка, печиво, вафлі, піца, сік, чай – чого тільки не було на столах!  Домашню випічку охоче розкуповували як діти, так і працівники закладу. Атмосфера ярмарку так захопила позитивом, що і «продавці» і покупці відчували особливе піднесення, розуміючи, що таким чином надають посильну допомогу тим, хто захищає нас. А зібрано було чимало: 26 тисяч гривень. Дякуємо за активність та підтримку усім батькам, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до благодійного ярмарку. Робимо все, що можемо, для нашої Перемоги. Після ярмарку, учні підтримали гарний настрій своєю творчістю у концертній програмі «Жінки з жовто-блакитним серцем». Виконавці…

Шановні учні надаємо номер телефону Національної дитячої «гарячої» лінії громадської організації «Ла Страда – Україна» (0-800-500-225 або 116-111 з мобільного) для забезпечення доступу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, до невідкладних, безкоштовних, конфіденційних психологічних, правових та інформаційних послуг.